Konkurs pt. ,,Cukierek za życzliwość. I Ty możesz zostać wolontariuszem”- etap szkolny

Nasza szkoła, odpowiadając na zaproszenie Fundacji „Dwa Skrzydła Anioła”, wzięła udział w IX edycji ogólnopolskiego konkursu „Cukierek za życzliwość. I Ty możesz zostać wolontariuszem”.

Celem konkursu było uwrażliwianie dzieci na niesienie bezinteresownej pomocy potrzebującym, co może być również źródłem wielkiej  satysfakcji. Zadanie uczestników polegało na prowadzeniu dzienniczków, w których wpisywane były dobre uczynki. Konkurs rozpoczął się w październiku 2020r i trwał do stycznia 2021r.

I miejsce w kategorii uczniów klas I-III zdobył Karol Lichman, uczeń  klasy Ic.

I miejsce w kategorii uczniów klas IV-VIII zajęła Zuzanna Borowiec, uczennica klasy VIa.

Dzienniczek prowadzony przez Zuzię uzyskał największą liczbą punktów. Zostanie przekazany do ogólnopolskiego etapu konkursu.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości i dziękujemy za udział w konkursie. Czekamy na wyniki etapu ogólnopolskiego.