Międzynarodowy Dzień Przytulania

31 stycznia w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Przytulania.Z tej okazji, klasa IV C zaprosiła swoich kolegów i koleżanki  z  klas czwartych i piątych do udziału w  wydarzeniu.

Z uwagi na sytuację obchody miały wyjątkowy charakter. W tym szczególnym dniu zachęcaliśmy do przesyłania przytulnych uśmiechów, przytulnych spojrzeń, słów pełnych życzliwości.

Po ciężkim dla wszystkich czasie, pokazaliśmy radość, miłość i bliskość, która została nam w ostatnim czasie ograniczona.

Uczniowie chętnie włączyli się do akcji i pokazali innym jak ważna jest potrzeba bliskości, zarówno z  członkami rodziny jak i swoimi  zwierzakami.

Dziękujemy również za zaangażowanie i włączenie się do akcji pani pedagog R. Budzyńskiej  i pani psycholog I. Hapoń.

Dzieląc się uściskami, dzielimy się pozytywnymi emocjami, szczęściem i wsparciem!

„By przeżyć, potrzebujemy czterech uścisków dziennie,
By zachować zdrowie, trzeba ośmiu uścisków dziennie,
By się rozwijać, potrzeba dwunastu uścisków dziennie”
Virginia Satir

Z przesłanych zdjęć powstała prezentacja multimedialna.

Barbara Podoba, Katarzyna Cieżak