Mikołajkowa Strefa Zdrowia

Drodzy Uczniowie, podczas realizacji akcji Mikołajkowa Strefa wykazaliście się kreatywnością i ogromną aktywnością – dziękujemy Wam!
 Mamy nadzieję, że z podobnym zaangażowaniem i wiedzą realizujecie zasady zdrowego stylu życia również na co dzień w waszych domach. Oby tak dalej!
Miło nam ogłosić, że laureatami konkursów Mikołajkowej Strefy Zdrowia zostali:
W kategorii krzyżówka nagrody otrzymują:
Emilia Cegłowska 6a, Jakub Janowski 6a, Julia Serenda 6a, Antoni Makowski 6b oraz Marcel Kot 6d.

W kategorii „Wykreślanka” nagrody otrzymują:
Oliwia Woźniak 7a, Eryk Grzesiuk 7d, Kacper Bielecki 7e, Aleksandra Zielińska 7e, Julia Krasuska 7f.

W kategorii „Hasło/rymowanka” laureatami zostali:
Wiktoria Cegłowska 8b, Mariusz Domin 8c, Natalia Król 7c, Przemysław Nowicki 8c, Michał Osipczuk 8c, Kinga Siudak 8c, Malwina Kulczycka 8d

Dziękujemy również Aleksowi Jackowskiemu z kl. 1b oraz Aleksandrze Zielińskiej z kl. 7e za przesłanie filmików z prezentacją aktywności fizycznej.

Drodzy laureaci, serdecznie gratulujemy!

Nagrody można odebrać w godz. 14:00 -17:00, w bibliotece szkolnej, w Szkole Podstawowej nr 2 przy ulicy Marszałka Piłsudskiego 12.

Mamy nadzieję, że na wiosenną edycję akcji Strefa Zdrowia spotkamy się w szkole.

Pomysłodawcami oraz organizatorami strefy zdrowia byli nauczyciele: Joanna Kłodzińska, Agnieszka Mazurkiewicz, Agnieszka Pieczyńska, Barbara Janowska.