Szkolny konkurs na najpiękniejszy list

5 marca 2020r. odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnego Konkursu na Najpiękniejszy List dla klas III. Zaproszonymi gośćmi była klasa IIIc z panią Bożeną Bartecką i panią Barbarą Podobą.

Wyniki konkursu w klasach III
1miejsce ex aequo
Jakub Bednarczuk 3c w liście opisał książkę pt.: „Doktor Proktor i proszek pierdzioszek” autorstwa Jo Nesbo
Filip Walenciuk 3c w liście opisał książkę pt.: „Kot, który zgubił dom” Ewy Nowak

Konkurs jest elementem Programu współpracy bibliotek Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej i Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Grodzisku.
Jest to akcja czytelnicza polegająca na pisaniu listów do rówieśników, w których dzielą się wrażeniami z samodzielnie przeczytanych książek wykraczających poza kanon lektur szkolnych.

Agnieszka Kot
Ewa Radomska