Finał Powiatowy – Tymbark

Dnia 14 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2
w Łęcznej odbył się Finał Powiatowy rozgrywek o Puchar „Tymbarku” dziewcząt  i chłopców w Kategorii U10.

W finale dziewcząt wzięły udział Zespoły ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łęcznej i Szkoły Podstawowej w Ludwinie. Wynik meczu 1:1, wynik rzutów karnych 5:4.

Awans do finałów wojewódzkich zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 2
w Łęcznej w składzie:

A. Ciseł, K. Dudek, M. Flis, M. Grygiel, I. Puchlerz, L. Nowak, W. Dybczak. Opiekun M. Tarkowski.

W Finale Chłopców naszą Szkołę reprezentowali:    bramkarze: Jękas B., Żaczek F., zawodnicy: Czupryn P., Gryzio M., Bednarczuk J., Wywrocki F., Pieniak D., Pikul D., Popielecki H., Bałaszek I., Sieniec D., Jóźwiak K.

Chłopcy zajęli I miejsce.

Ostateczna kolejność rozgrywek:
1) Szkoła Podstawowa nr 2 (opiekun M. Tarkowski) – awans do zawodów wojewódzkich,
2) Szkoła Podstawowa w Jaszczowie,
3) Szkoła Podstawowa w Milejowie,
4) Szkoła Podstawowa w Ludwinie,
5) Szkoła Podstawowa w Nadrybiu.
Drużyna naszej szkoły jako mistrz powiatu otrzymała Puchar Tymbarku, wszyscy uczestnicy dostali okolicznościowe medale i dyplomy.

Mirosław Tarkowski