Wyniki Konkursu „Oznaki Jesieni”

Do konkursu fotograficznego „Oznaki jesieni” przystąpili uczniowie z klas I-VI.

Komisja pokonkursowa wyłoniła najciekawsze zdjęcia przedstawiające piękno naszej przyrody jesienią.  Na zdjęciach pojawiły się krajobrazy jesienne, drzewa, zwierzęta, dary jesienne.

Wśród laureatów znaleźli się:

W klasach pierwszych: Bartosz Matyjaszczyk za zdjęcie „Jeż w liściach”.

W klasach drugich: Dawid Antoniewski za zdjęcie „Jesienią kolory się mienią” i Amelia Cisek za zdjęcie „Rowerem przez las”.

W klasach trzecich: Jakub Wróblewski za zdjęcie : Jarzębina” i Jakub Krusiński za zdjęcie „Złote liście”.

W klasach czwartych: Nikola Korecka za zdjęcie „Barwna jesień”.

W klasach piątych: Zofia Trybulska  za zdjęcie „Słoneczne kasztany” i Wiktoria Gdela za zdjęcie „Oznaki jesieni”.

W klasach szóstych: Dominik Lipiński za zdjęcie „Rano mgła w pole szła”.

Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie:

Wiktoria Dybczak, Jagoda Fedurek,  Karol Widomski, Maria Grygiel, Dawid Jachimowski, Karol Cielma, Maksymilian Golonka, Agata Ciesielska, Anna Mitrus, Klaudia Siastała, Magda Skoczylas, Zuzanna Rak, Igora Jastrzębski i Kacper Sobów.

Beata Kowalska