„Echo Dwójki” – nowy numer gazetki szkolnej z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości

Wznawiamy działalność gazetki szkolnej. Wracamy do Was ze świeżą porcją dziennikarskiej twórczości elektronicznej. Podobnie jak we wcześniejszych latach będziemy się zajmować różnorodnymi tematami związanymi z szeroko rozumianą kulturą. Promujemy również własną twórczość literacką, nasze pasje, zainteresowania oraz zdjęcia wykonane przez nas. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Możecie podzielić się z nami i z czytelnikami pisma swoimi uwagami, spostrzeżeniami, napisać o tym, co was cieszy lub irytuje.

W dniu dzisiejszy oddaliśmy w ręce gospodarzy klasy okazowy egzemplarz gazetki szkolnej „Echo Dwójki” wydanej z okazji Stulecia Odzyskanie Niepodległości. Zapraszamy do lektury!