Sukces grupy teatralno-recytatorskiej „Mimo wszystko…”

W maju uczestniczyliśmy w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych- Lublin 2018, na którym przyznano nam wyróżnienie: „Za  aktorskie udźwignięcie ról komediowych w spektaklu „Bistro Europa” autorstwa Jacka Getnera, w reżyserii Małgorzaty Zielińskiej”.
W główne role wcielili się: Aleksandra Szewczyk- 2E, Marcel Ulewicz – 7A i Sebastian Jóźwik- 2B. Wystąpili również Katarzyna Dąbska- 2B, Natalia Doszko- 7A oraz Norbert Domaniewicz- 7A, a oprawę muzyczną stworzył Norbert Olejnik- 2D.

Zostaliśmy zaproszeni do udziału w Nocy Kultury- Lublin 2018, wystąpimy dnia 2 czerwca ok. godziny 21:00
w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie przy ulicy ul. Dolnej Panny Marii 3. Serdecznie zapraszamy na nasz spektakl.