Nauczyciele

Bacza Maria- matematyka, nauczyciel wychowawca świetlicy
Bałaban Jarosław – język polski
Bałaszek Marta – edukacja wczesnoszkolna
Banaś Barbara -nauczyciel wychowawca świetlicy
Bartecka Bożena – edukacja wczesnoszkolna
Bąk Paulina – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Buss Katarzyna – informatyka
Bielińska Urszula – edukacja wczesnoszkolna
Bogusz Łukasz – matematyka, chemia
Brodzisz Małgorzata – język angielski
Brońska-Krzyżanowska Małgorzata – język angielski
Brudzińska Anna – geografia
Brzozowski Rafał – wiedza o społeczeństwie, edukacja do bezpieczeństwa
Budzyńska Renata – pedagog szkolny
Cieżak Katarzyna – przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie
Cur Jacek – wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
Czechowska Ewa – edukacja wczesnoszkolna
Czerniak Ewa – plastyka
Dąbrowska Magdalena – wychowanie przedszkolne
Dziadko Wojciech – wychowanie fizyczne
Galewska Anna – język polski
Gardziała Monika- nauczyciel wychowawca świetlicy
Gębal Joanna – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Górska Jolanta- język angielski
Grudzień Agnieszka – plastyka, język angielski
Grzeszuk-Kondratiuk Irena – edukacja wczesnoszkolna
Hapoń Izabella – psycholog szkolny
Jakubowska Elżbieta – religia, wychowanie do życia w rodzinie
Jakubowski Karol – wychowanie fizyczne
Janowska Barbara – wychowanie fizyczne, technika
Kafarski Jacek – wychowanie fizyczne
Kalamon-Olech Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
Kaproń Wojciech – wychowanie fizyczne
Karpińska Ewa -fizyka
Kędzierska Alicja – edukacja wczesnoszkolna
Kłodzińska Joanna – pedagog szkolny
Kłyza Alina – matematyka
Kopania Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna
Koperczak Grażyna – geografia, biologia, informatyka
Korzeniewska Aneta – język polski
Kościelska Barbara – edukacja wczesnoszkolna
Kot Agnieszka – nauczyciel bibliotekarz
Kowalska Beata – religia
Kozera Mirosław – muzyka
Koźmian Anna- nauczyciel wychowawca świetlicy
ks. Głębocki Maciej – religia
ks. Pszenniak Kamil – religia
ks. Szajner Jakub – religia
Księżopolska Anna – edukacja wczesnoszkolna
Kuchcewicz-White Joanna – język angielski
Kuriata Agnieszka – matematyka
Kusyk Elżbieta – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Kuś Beata – historia
Kwiatkowska Monika – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Lackowska Magda – matematyka
Lipko Agnieszka – nauczyciel wychowawca świetlicy
Łucjan Daria – wychowanie przedszkolne
Łucjan Jacek – wychowanie fizyczne
Madejczyk-Daniluk Elżbieta – biologia, nauczyciel wychowawca świetlicy,
Majewska Alicja – wychowanie fizyczne, informatyka
Marchlewska Karolina- psycholog
Marzec Ewa – historia
Mazur Elwira – język angielski
Mazurkiewicz Agnieszka – nauczyciel wychowawca świetlicy
Michalak Beata – język polski
Migryt Aleksandra – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Mitrus Anna – wychowanie przedszkolne
Mudy Anna – wychowanie przedszkolne
Mudy Teresa – edukacja wczesnoszkolna
Ożóg Magdalena- edukacja wczesnoszkolna
Pawlak Anna – nauczyciel wychowawca świetlicy
Pelica Grzegorz – religia
Pełczyńska Katarzyna- nauczyciel wychowawca świetlicy
Perzyńska- Kusiak Maria – nauczyciel bibliotekarz
Piasecka Ilona – wychowanie przedszkolne
Podoba Barbara – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Pyszniak Dorota – biologia
Radczak Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
Radko Klaudia – nauczyciel wychowawca świetlicy
Radomska Ewa – nauczyciel bibliotekarz
Saczewa Renata -edukacja wczesnoszkolna
Serwa Agnieszka – matematyka
Siemczuk Beata – edukacja wczesnoszkolna
Siwko Ewa – logopeda
Skowrońska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
Smyk Edyta – edukacja wczesnoszkolna
Sobiło Piotr -historia, wiedza o społeczeństwie
Sochacka Iwona – język niemiecki, język angielski, doradztwo zawodowe
Socha-Szymaniak Renata – nauczyciel wychowawca świetlicy
Starzyńska Katarzyna – matematyka, informatyka
Stec Ksenia – wychowanie przedszkolne
Szczęsna Lidia – technika, historia
Szczygielska Małgorzata – wychowanie przedszkolne
Szukałczyk-Jop Monika – historia
Szumiec Roma – język niemiecki, nauczyciel wychowawca świetlicy
Szurek Barbara – język polski
Szwaczko Justyna – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Szymaniak Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
Szymaniak Katarzyna- nauczyciel współorganizujący kształcenie
Świtacz Anna – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Tarkowski Mirosław – wychowanie fizyczne
Tatarczak Agnieszka – nauczyciel wychowawca świetlicy
Tomczak Lucyna – edukacja wczesnoszkolna
Tracz Urszula – edukacja wczesnoszkolna
Tymosiak Jacek – nauczyciel wychowawca świetlicy
Urbańska Ewa- nauczyciel wychowawca świetlicy
Widulińska Dorota – edukacja wczesnoszkolna
Woźniak Jagoda – język polski
Wójcik Anna – edukacja wczesnoszkolna
Wójcik Bożena – nauczyciel wychowawca świetlicy
Wysokińska-Przystupa Ilona – nauczyciel wychowawca świetlicy
Zając Agnieszka – język angielski
Zaniewska Irena – wychowanie przedszkolne, logopedia
Zawisza Joanna – nauczyciel wychowawca świetlicy
Zdebska Anna – nauczyciel wychowawca świetlicy
Zielińska Małgorzata – nauczyciel bibliotekarz
Zubilewicz-Mucha Ewa – wychowanie przedszkolne
Żołnacz Anna – matematyka, chemia