Laboratoria przyszłości

Uczniowie klasy Va podczas godziny z wychowawcą w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”, wykonywali zadania z zastosowaniem klocków Skrikit. Praca odbywała się w grupach mieszanych, co sprzyjało wymianie doświadczeń i integracji klasy. Uczniowie wykazali się bardzo dużą pomysłowością i kreatywnością w konstruowaniu wybranych obiektów. Współpraca w grupach poprawiła znacznie komunikację i wzmocniła relacje klasowe.

uczniowie klasy 5a w grupach tworzą projekty z klocków.
uczniowie klasy 5a w grupach tworzą projekty z klocków.
uczniowie klasy 5a w grupach tworzą projekty z klocków.
uczniowie klasy 5a w grupach tworzą projekty z klocków.
uczniowie klasy 5a w grupach tworzą projekty z klocków.
uczniowie klasy 5a w grupach tworzą projekty z klocków.
uczniowie klasy 5a w grupach tworzą projekty z klocków.
uczniowie klasy 5a w grupach tworzą projekty z klocków.