Harmonogram konsultacji

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

na stronie internetowej szkoły w zakładce ORGANIZACJA PRACY zamieszczony został Harmonogram godzin dostępności nauczycieli, w trakcie których nauczyciele, odpowiednio do potrzeb, prowadzą konsultacje dla Uczniów lub Rodziców, zgodnie z art. 42 ust. 2f Karty Nauczyciela (Dz.U. 2022 poz. 1730).

Z wyrazami szacunku,

Małgorzata Fryt
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej

HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI,
W TRAKCIE KTÓRYCH NAUCZYCIELE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2,
ODPOWIEDNIO DO POTRZEB, PROWADZĄ KONSULTACJE
DLA UCZNIÓW LUB RODZICÓW
ROK SZKOLNY 2022/2023

Lp. Imię i nazwisko
nauczyciela
Dzień Godzina Adres szkoły
(ul. Szkolna 53/
ul. Marszałka
Piłsudskiego 12)
Nr sali
1. Małgorzata Fryt poniedziałek

 

poniedziałek

15.00-16.00
(1, 2 tydzień)

15.00-16.00
(3,4 tydzień)

ul. Szkolna 53

ul. Marszałka
Piłsudskiego 12

gabinet
dyrektora
2. Hanna Lipińska-
Stopa
wtorek 15.00-16.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
gabinet
wicedyrektora
3. Danuta Szychta-
Zagwodzka
środa 15.00-16.00 ul. Szkolna 53 gabinet
wicedyrektora
4. Łukasz Bogusz czwartek 14.00-15.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 23
5. Grażyna
Koperczak
środa 14.00-15.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 17
6. Katarzyna Buss wtorek 14.00-15.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 27
7. Barbara Janowska wtorek 13.00-14.00 ul. Szkolna 53 pokój n-li
wych.fiz.
8. Anna Świtacz piątek 14.00-15.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala
rewalidacji
9. Anna Żołnacz wtorek

 

czwartek

14.00-14.30

 

7.00-7.30

ul. Szkolna 53

 

ul. Marszałka
Piłsudskiego 12

sala II/10

 

sala 19

10. Piotr Sobiło poniedziałek 14.00-15.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 29
11. Anna Wójcik poniedziałek 12.30-13.30 ul. Szkolna 53 sala I/5
12. Monika
Szukałczyk-Jop
środa 13.00-14.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 5
13. Anna Galewska wtorek 14.00 – 15.00 ul. Szkolna 53 sala II/14
14. Barbara Podoba poniedziałek 13.00-14.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala do
rewalidacji
15. Alicja Majewska czwartek 14.00 – 15.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 18
16. Alina Kłyza środa 14.00 – 15.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 25
17. Agnieszka Grudzień wtorek (1,2,4
tydzień)
czwartek (3
tydzień)
13.00-14.00

 

14.00-15:00

ul. Szkolna 53

 

ul. Marszałka
Piłsudskiego 12

sala I/11

 

sala 7

18. Katarzyna
Starzyńska
piątek 14:00-15:00 ul. Szkolna 53 sala II/8
19. Magdalena
Dąbrowska
czwartek

 

piątek

15:30- 16:00

 

6:45- 7:15

ul. Szkolna 53

 

ul. Szkolna 53

sala 07

 

sala 07

20. Bożena Bartecka wtorek 13.15 – 14.15 ul. Szkolna 53 sala II/15
21. Małgorzata
Brodzisz
piątek 15.00-16.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 28
22. Beata Kuś czwartek 13.15-14.15 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 29
23. Katarzyna Cieżak czwartek 13.00 – 14.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 14
24. Anna Brudzińska czwartek 14.05-15.05 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 17
25. Wojciech Kaproń wtorek 14.00-15.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
pokój n-li
wych. fiz.
26. Jolanta Górska poniedziałek 12.00-13.00 ul. Szkolna 53 sala II/F
27. Grzegorz Pelica wtorek 13.30-14.30 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 7
28. Agnieszka Kuriata wtorek 13.00-14.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 25
29. Małgorzata
Zielińska
wtorek 13.30-14-30 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 7
30. Daria Łucjan piątek 15.30-16.30 ul. Szkolna 53 sala 09
31. Anna Mudy wtorek 15:30-16:30 ul. Szkolna 53 sala 09
32. Katarzyna
Szymaniak
piątek 13.00-14.00 ul. Szkolna 53 sala II/11
33. Jarosław Bałaban piątek 14:00 -15:00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 16
34. Elżbieta
Jakubowska
wtorek (1,2
tydzień)

 

wtorek (3,4
tydzień)

12:15-13:15

 

13:00- 14:00

ul. Szkolna 53

 

ul. Marszałka
Piłsudskiego 12

sala II/11

 

sala 12

35. Mirosław Kozera poniedziałek 14.30 – 15.30 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 7
36. Irena Grzeszuk-Kondratiuk środa 12.00-13.00 ul. Szkolna 53 sala I/6
37. Bożena Wójcik środa 9.00 – 10.00 ul. Szkolna 53 sala 0/22
38. Anna Mitrus poniedziałek

 

wtorek

15.30-16.00

 

6.45-7.15

ul. Szkolna 53 sala 08
39. Ewa Karpińska poniedziałek 14.00- 15.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 24
40. Barbara
Kościelska
środa 12.15 – 13.15 ul. Szkolna 53 sala I/9
41. Iwona Sochacka wtorek

 

piątek

6.45-7.15

 

14.05-14.35

ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 26
42. Ewa Czechowska czwartek 11.05-12.05 ul. Szkolna 53 sala I/11
43. Marta Bałaszek poniedziałek 13.00-14.00 ul. Szkolna 53 sala I/11
44. Anna
Księżopolska
poniedziałek 12.00 – 13.00 ul. Szkolna 53 sala I/10
45. Beata Kowalska wtorek

 

środa

7.00 – 7.30

 

7.00 – 7.30

ul. Szkolna 53 sala II/6

 

sala I/4

46. Ksenia Stec wtorek

 

piątek

15:30-16:00

 

06:45-07:15

ul. Szkolna 53 sala 0/10
47. Agnieszka Kot czwartek

 

piątek

14.15-14.45

 

14.15-14.45

ul. Szkolna 53 sala I/7-
biblioteka
48. Ewa Radomska poniedziałek 13.45-14.45 ul. Szkolna 53 sala I/7 –
biblioteka
49. Beata Michalak wtorek 15.00-16.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 15
50. Izabella Hapoń wtorek

 

środa

14.30- 15.00

 

12.45-13.15

ul. Szkolna 53 pokój
pedagoga/
psychologa
51. Agnieszka
Mazurkiewicz
piątek 14:00 – 15:00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
świetlica
52. Maria Perzyńska-
Kusiak
poniedziałek 14:15-15:15 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 8
53. Roma Szumiec wtorek 15:00- 16:00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
sala 8
54. Aneta
Korzeniewska
 poniedziałek

 

środa

13.15-13.45

 

13.50 – 14.20 

ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
 sala 8
55. Renata Socha-
Szymaniak 
 piątek 8.30-9.30  ul. Szkolna 53  sala P/14
świetlica 
56. Anna Koźmian  poniedziałek 10.00-11.00 ul. Szkolna 53  sala P/14
świetlica 
57. Agnieszka
Tatarczak 
piątek  9.00-10.00  ul. Szkolna 53  stołówka
szkolna 
58.  Joanna Zawisza piątek  9.00-10.00  ul. Szkolna 53  stołówka
szkolna 
59. Anna Zdebska  piątek  10.00-11.00  ul. Szkolna 53  stołówka
szkolna 
60. Barbara Banaś  poniedziałek

10.00-11.00 

ul. Szkolna 53  sala 0/21
61. Ilona Wysokińska-Przystupa wtorek

 

czwartek

10.00-10.30

 

14.30-15.00 

ul. Szkolna 53   stołówka
szkolna
62. Monika Gardziała   czwartek 8.30-9.30   ul. Szkolna 53 stołówka
szkolna 
63. Renata Budzyńska   środa

 

czwartek

13.30-14.00

 

13.30 – 14.00 

ul. Szkolna 53   pokój
pedagoga/
psychologa
64.  Anna Pawlak wtorek  14.50-15.50 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
 sala 8
65.  Urbańska Ewa  piątek 10.00 – 11.00  ul. Szkolna 53  sala 0/22 
66.  Renata Saczewa  poniedziałek 12.00-13.00  ul. Szkolna 53   sala II/15
67. Karolina
Marchlewska 
wtorek  14.00 – 15.00   ul. Marszałka
Piłsudskiego 12
 pokój
pedagoga/
psychologa
68.  Lucyna Tomczak środa  11.10- 12.10   ul. Szkolna 53 sala II/1 
69. Mirosław
Tarkowski 
czwartek  14.00-15.00  ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
pokój w-f 
70.  Urszula Bielińska  wtorek 12.15-13.15  ul. Szkolna 53  sala I/10
71.  Ewa Zubilewicz –
Mucha
poniedziałek

 

środa 

 15:30-16:00

 

7:00-7:30

ul. Szkolna 53  sala 0/6 
72. Alicja Kędzierska  czwartek  12.00 – 13.00  ul. Szkolna 53  sala I/11 
73. Beata Siemczuk  wtorek  12.15 – 13.15 ul. Szkolna 53  sala II/4 
74. Małgorzata
Szczygielska 
czwartek   15:30- 16:30 ul. Szkolna 53   sala 0/6
75. Katarzyna
Pełczyńska 
piątek  11.10 – 12.10  ul. Szkolna 53  sala II/3 
76. Agnieszka Serwa  poniedziałek   14.55-15.55 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
sala 19 
77.  Irena Zaniewska  poniedziałek

 

środa

 16.00- 16.30

 

06.45- 07.15

 ul. Szkolna 53 sala 0/10 
78. Jacek Cur  poniedziałek  14.00-15.00  ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
pokój n-li
wych. fiz. 
79.  Agnieszka Lipko poniedziałek

 

czwartek 

14:00 -14:30

 

15:30 – 16:00 

 ul. Szkolna 53 sala 0/22

 

sala 0/14 

80. Elżbieta
Madejczyk –
Daniluk 
poniedziałek  14:55 -15:55  ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
 sala 14
81. Elwira Mazur   poniedziałek

 

wtorek

12.15-12.45

 

14.05-14.35 

ul. Szkolna 53

 

ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 

 pokój
nauczycielski

 

pokój
nauczycielski

82. Jacek Kafarski  wtorek   13.10-14.10 ul. Szkolna 53  pokój n-li
wych. fiz 
83.  Barbara Szurek poniedziałek  13.00-14.00   ul. Szkolna 53 sala II/7 
84.  Edyta Smyk środa

 

czwartek 

15.30-16.00

 

6.45-7.15 

 ul. Szkolna 53 sala 0/7 
85. Paulina Bąk   wtorek  13:00-14:00 ul. Szkolna 53   sala do
rewalidacji
86. Ilona Piasecka  poniedziałek

 

czwartek 

6.45-7.15

 

15.30-16.00 

 ul. Szkolna 53 sala 08 
87. Wojciech Dziadko  środa   14.00-15.00  ul. Szkolna 53 pokój na
pływalni 
88.  Justyna Szwaczko poniedziałek  12.00-13.00  ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
sala do
rewalidacji 
89. Małgorzata
Brońska-
Krzyżanowska 
 wtorek 13:15 – 14:15  ul. Szkolna 53   sala II / 9
90. Jacek Tymosiak  czwartek   10:00-11:00 ul. Szkolna 53   stołówka
szkolna
91. Jacek Łucjan  środa  13.00-14.00  ul. Szkolna 53   Pokój WF
92. Agnieszka Zając  czwartek  13.00-14.00  ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
sala 20 
93. Teresa Mudy  wtorek  13.00-14.00  ul. Szkolna 53  sala 7 
94. Jagoda Woźniak   wtorek  13.00-14.00 ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
 sala 8
95. Karol Jakubowski  poniedziałek  14:00-15:00  ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
pokój wf 
96. Elżbieta Kusyk  wtorek

 

piątek 

7.00 – 7.30

 

7.00 – 7.30 

 ul. Szkolna 53  sala I/1
97. Urszula Tracz   wtorek 12.00- 13.00  ul. Szkolna 53  sala II/15 
98. Joanna Gębal  czwartek  13.00-14.00  ul. Szkolna 53   sala I/13A
99.  Kłodzińska
Joanna
poniedziałek  14.30-15.30  ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
 gabinet
pedagoga/
psycholog
100. Widulińska Dorota  poniedziałek

 

piątek

7.00-7.30

 

7.00-7.30 

ul. Szkolna 53  sala I/1

 

sala I/1

101. Magdalena Ożóg  poniedziałek  16.00- 16.30 ul. Szkolna 53   sala 0/14
102. ks. Jakub Szajner   poniedziałek 11.05-12.05  ul. Szkolna 53  pokój
nauczycielsk 
103.  Ewa Siwko  poniedziałek

 

wtorek

 10.00 – 10.30

 

10.30 – 11.00

 ul. Szkolna 53

 

ul. Szkolna 53

sala I/13 A

 

sala I/13 A 

104.  Ewa Czerniak środa   14.00-15.00  ul. Szkolna 53  sala II/12
105. ks. Maciej
Głębocki 
czwartek  9.20-10.20   ul. Szkolna 53 pokój
nauczycielski 
106. ks. Kamil
Pszenniak 
piątek  13.15-14.15  ul. Marszałka
Piłsudskiego 12 
 sala 20
107. Klaudia Radko  piątek  12.15-13.15  ul. Szkolna 53  sala
rewalidacyjna 
107. Radczak Magdalena piątek  12.00- 13.00 ul. Szkolna 53  sala II/3
107. Kubicka Karolina

poniedziałek

środa

16.00- 16.30

10.00 – 10.30

ul. Szkolna 53  sala II/3