W ŚWIECIE BAŚNI I BAJEK

Z okazji Dnia Postaci z Bajek, jaki przypada 5 listopada przygotowaliśmy dla wszystkich klas trzecich spotkania pt. „W świecie baśni i bajek”. Miały one na celu rozbudzanie zainteresowań czytelniczych dzieci i zachęcanie do uważnego słuchania czytanych baśni i bajek.

Spotkanie miało charakter quizu. Pierwsze zadanie to podanie poprawnych tytułów baśni ukrytych w kinder jajkach. Kolejne, to rozpoznanie rekwizytu  i podanie tytułu baśni. Trzecie zadanie to losowanie numeru ilustracji i również odgadnięcie tytułu baśni.

Wszystkie klasy wykazały się bardzo dobrą znajomością baśni i bajek, gratulujemy posiadanej wiedzy i zachęcamy do dalszej lektury.

Ewa Radomska, Agnieszka Kot

uczniowie z kl. 3e na spotkaniu w bibliotece z okazji Dnia Postaci z Bajek
uczniowie z kl. 3e na spotkaniu w bibliotece z okazji Dnia Postaci z Bajek