Otrzęsiny ekologiczne

Dnia 17listopada w naszej szkole po raz kolejny odbyły się Otrzęsiny Ekologiczne Klas Czwartych. W tym roku szkolnym przebiegały pod hasłem „Dbajmy o wodę”. Do rywalizacji w formie turnieju przystąpiły 3–osobowe drużyny z klas czwartych. Motywem przewodnim spotkania były treści nawiązujące do programu edukacyjnego Wód Polskich „AKTYWNI BŁĘKITNI – SZKOŁA PRZYJAZNA WODZIE!”.Wszystkie uczestniczące drużyny zaprezentowały wysoki poziom wiedzy o wodzie i sposobach jej ochrony. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością w zakresie wyszukiwania znaczenia wody w przyrodzie i dla człowieka. Wszystkie drużyny otrzymały Akt Przynależności do Braci Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej.

Katarzyna Cieżak, Ewa Radomska, Agnieszka Kot

 uczniowie klas czwartych podczas pracy zespołowej w trakcie turnieju
uczestnicy zaprezentowali się na pamiątkowym zdjęciu trzymając w rękach dyplomy