Ślubowanie klas pierwszych

Uczniowie klas pierwszych długo przygotowywali się do tego wydarzenia. We wtorek 24 października odbyło się uroczyste ślubowanie. Podczas części artystycznej dzieci przeniosły się do Krainy Czarów, gdzie przekonywały Alicję, że szkoła to wspaniałe miejsce. Po wspaniałym występie artystycznym nadszedł czas na ślubowanie i pasowanie. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie dyrektor szkoły, pani Małgorzata Fryt oraz zaproszeni goście dokonali symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej społeczności uczniowskiej. Dla upamiętnienia tej uroczystości dzieci otrzymały legitymację uczniowską oraz prezenty dla klas ufundowane przez Radę Rodziców.

Dziękujemy rodzicom klas pierwszych za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla dzieci.

Wychowawczynie klas pierwszych

Kolaż 5 zdjęć przedstawiający każdą pierwszą klasę wraz z wychowawcą.
Kolaż zdjęć przedstawiający przebieg uroczystości ślubowania oraz występy dzieci.