Sukcesy naszej uczennicy w wojewódzkich konkursach

W dniu 8 października 2023r. na terenie „Wyspy Wisła” w Stężycy odbył się IV Festiwal „W krainie lubelskich ryb”. Organizatorem festiwalu był Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie. Podczas tego wydarzenia odbyło się wręczenie nagród w wojewódzkich konkursach plastycznych dla dzieci „Z Rybką za Pan Brat” oraz „Złap rybkę”  w których uczennica naszej szkoły Izabela Radczak z klasy 4b zajęła odpowiednio II miejsce i wyróżnienie. W imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego puchary, nagrody i wyróżnienia w konkursach wręczała Pani Ewa Szałachwiej, Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mirosław Tarkowski

Izabela stoi na scenie z pucharem i nagrodami, obok stoją inni laureaci konkursu.
Kolaż zdjęć, prace konkursowe Izy oraz Iza na scenie odbierająca nagrody.