Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września uczniowie klas I-III wraz z Samorządem Uczniowskim, wychowawcami oraz nauczycielami świetlicy obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Świętowanie tego dnia rozpoczęło się od książki Petera Reynoldsa „The Dot”, która opowiada historię Vashti, dziewczynki przekonanej, że nie potrafi rysować. Dzięki inspiracji i zachęcie ze strony nauczycielki Vashti odkrywa w sobie moc kreatywności. Moc drzemiącą w każdym z nas! Tego dnia w naszej szkole odbyły się prezentacje krótkometrażowego filmu animowanego, przedstawiającego historię dziewczynki, która uwierzyła w swoje możliwości, powstało również mnóstwo prac plastycznych z motywem kropek, uczniowie mieli także okazję do pochwalenia się własnymi talentami.

Opiekunowie SU

Świetlica

Kolaż zdjęć przedstawia uczennice rysujące kółka na tablicy szkolnej; uczniów, którzy trzymają przed sobą ramkę z kolorowych kół; dzieci wykonujące prace plastyczne oraz grupę uczniów rysujących kredą kolorowe koła na chodniku.