XX III Edycja Pucharu Tymbarku

Drużyna czarno-zielonych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej wzięła udział w finale ogólnopolskim Pucharu Tymbarku w Warszawie. W dniach 13-16 czerwca, nasi zawodnicy z klasy trzeciej rozegrali sześć meczy, trzy wygrali i trzy przegrali, zajmując ostatecznie 10 miejsce w Polsce. W Pucharze Tymbarku startowało 16 zespołów mistrzów województw. Nasz zespół reprezentowali uczniowie klasy trzeciej w składzie: Kapitan – Karas Narouz, Bramkarz – Błażej Rzędzian oraz zawodnicy Marcin Kaczanowski, Aleksander Demczuk, Kajetan Chochowski, Antoni Porębski, Fabian Skorupski, Karol Lichman,Wojciech Matyjaszczyk, Miłosz Rzędzian. Jest to największy sportowy sukces w historii startów szkół z powiatu łęczyńskiego w Pucharze Tymbarka. Rok temu było to 12 miejsce również z chłopcami z trzecich klas. Chłopcy, w nagrodę udziału w finale ogólnopolskim, oglądali mecz towarzyski Polska-Niemcy na stadionie narodowym. Szczegóły gier i wyniki można znaleźć na stronie Pucharu Tymbarku.

Dziękujemy rodzicom zawodników za pomoc, wsparcie i emocje sportowe!

Opiekunami drużyny byli Mirosław Tarkowski i Małgorzata Zielińska.

kolaż zdjęć przedstawia drużynę Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej na zielonym tle murawy stadionu narodowego w Warszawie . Widać zdobyty puchar oraz dyplom Tymbarku.