Warsztaty fotograficzne w klasie 4d

19 czerwca uczniowie klasy 4d uczestniczyli w warsztatach fotograficznych, podczas których wykonywali eksperymenty fotograficzne, poznawali rodzaje charakteryzacji oraz tajniki wykonywania dobrych zdjęć.

Podczas warsztatów uczniowie rozwijali wyobraźnię, kreatywność, oswajali się z gronem rówieśników – współpracowali w grupie, a przede wszystkim przełamywali pierwsze próby autoprezentacji w przyjaznych warunkach. Całe warsztaty zwieńczone zostały sesją zdjęciową każdego dziecka.

Wszyscy uczniowie świetnie się bawili spędzając wspólnie czas na łonie natury.

Barbara Szurek

Paulina Bąk

19 czerwca uczniowie klasy 4d uczestniczyli w warsztatach fotograficznych, podczas których wykonywali eksperymenty fotograficzne, poznawali rodzaje charakteryzacji oraz tajniki wykonywania dobrych zdjęć.
Podczas warsztatów uczniowie rozwijali wyobraźnię, kreatywność, oswajali się z gronem rówieśników – współpracowali w grupie, a przede wszystkim przełamywali pierwsze próby autoprezentacji w przyjaznych warunkach. Całe warsztaty zwieńczone zostały sesją zdjęciową każdego dziecka.
Wszyscy uczniowie świetnie się bawili spędzając wspólnie czas na łonie natury.