Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Moje pasje i zainteresowania”

W ramach działań Samorządu Uczniowskiego klas I-IV w naszej szkole organizowany był konkurs fotograficzny „Moje pasje i zainteresowania”, którego celem było propagowanie wśród dzieci twórczości fotograficznej oraz zachęcenie uczniów do podzielenia się z innymi swoimi pasjami i zainteresowaniami.

Wśród wielu ciekawych i pasjonujących fotografii zostali wyróżnieni następujący uczniowie:

Nicol Kościółek kl. 1B

Maja Pastusiak kl. 1D

Oliwia Duda kl. 1A

Lidia Kowalczyk kl. 2C

Karol Kościarz kl. 2C

Marcela Błaszczak kl. 2C

Martyna Czyż kl. 3E

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!!!

Opiekunowie SU

Zdjęcie przedstawia fotografie uczniów, którzy wzięli udział w konkursie. Fotografie są kolorowe i przedstawiają, czym uczniowie naszej szkoły interesują się wolnym czasie. Są tu zdjęcia między innymi: kucharki, malarki, wędkarki, baletnicy, a także jazda konna, czytanie książek, układanie puzzli czy wspinaczka górska.