Podsumowanie konkursów przedmiotowych

W dniu 12 czerwca 2023 roku w Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023.

Naszą szkolę reprezentował Szymon Zięba, który znalazł się w wyjątkowym gronie uczniów, którzy uzyskali tytuł wielokrotnych laureatów, bowiem jako pierwszy uczeń w historii naszej szkoły został laureatem dwóch konkursów: polonistycznego i fizycznego.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia towarzyszyli mu nauczyciele przygotowujący do konkursu: Pani Ewa Karpińska, Pan Jarosław Bałaban oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej Pani Małgorzata Fryt.

Jesteśmy dumni z Szymona i życzymy mu sukcesów w dalszej edukacji. Szymon jest dowodem na to, że dzięki zdolnościom oraz pracowitości i determinacji można osiągać wspaniałe efekty i stać się wzorem dla młodszych uczniów naszej szkoły. Jeszcze raz serdeczniejsze gratulujemy.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z uroczystej gali.

zdjęcie grupowe przedstawiające Szymona Ziębę, nauczycieli, dyrekcję szkoły oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Lubelskiego w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
nauczyciele przygotowujący Szymona do konkursów (p. Ewa Karpińska i p. Jarosław Bałaban) i dyrekcja szkoły (p. Małgorzata Fryt) odbierają listy gratulacyjne z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty i Wojewody Lubelskiego.
zdjęcie przedstawia dyplom dla Szymona Zięby za uzyskanie tytułu laureata w konkursie polonistycznym organizowanym przez LKO
zdjęcie przedstawia dyplom dla Szymona Zięby za uzyskanie tytułu laureata w konkursie fizycznym organizowanym przez LKO