Laureaci XXXVIII Turnieju wiedzy o Łęcznej

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami  XXX VIII edycji turnieju wiedzy o Łęcznej. W dniu 15 czerwca w Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów  laureatom. Naszą szkołę reprezentowali Patryk Czupryn, który zajął I miejsce w kategorii uczniów młodszych klas IV- VI i Adam Serwa, który zajął II miejsce w tej samej kategorii. Chłopcy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy z zakresy historii Łęcznej i regionu powiatu łęczyńskiego.  Szczególne podziękowania należy złożyć Burmistrzowi miasta Łęczna, który ufundował nagrody dla zwycięzców. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka historii Monika Jop we współpracy z Panią Małgorzatą Zielińską.

M. J.

kolaż 3 osoby a w środku chłopiec, który trzyma w ręce torbę i dyplom, dyplom w kolorze sepii w środku napis Adamowi Serwie,, dyplom w kolorze sepii z tekstem Patrykowi Czuprynowi
grupa 7 osób, dziewcząt i chłopców, ubranych w białe bluzki i czarne spodnie lub spódnice, niektórzy trzymają w rękach papierowe torby