Laureatka XIII Powiatowego Konkursu Historycznego

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 8 f Aleksandra Kantor została laureatką powiatowego konkursu historycznego zorganizowanego przez Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej. W tym roku uczniowie mieli trudne zadanie zaprezentowania  wiedzy historycznej, literackiej i plastycznej, ponieważ organizatorzy zaproponowali do wykonania formę pocztówki. Nasza uczennica zajęła 1 miejsce w kategorii wiekowej dla uczniów szkół podstawowych z powiatu łęczyńskiego. Sponsorami nagród rzeczowych było Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Gratulujemy Oli i dziękujemy wszystkim  naszym uczennicom i uczniom, którzy przygotowali prace na ten konkurs.

M. J.

dyplom w kolorze sepii z informacją : ,, dla Aleksandry Kantor za zajęcie I miejsca w XIII Powiatowym konkursie Historycznym,
grupa 9 osób w pierwszym planie od prawej strony stoi Aleksandra w białej koszuli, czarnych spodniach w rece trzyma dyplom