Podsumowanie projektu edukacyjnego „Święty Tygodnia”

Zakończył się realizacja projektu edukacyjnego „Święty Tygodnia” skierowanego do uczniów klas 7 i 8. W trakcie jego trwania na platformie Classroom zostały założone zajęcia, gdzie uczniowie z grupy projektowej mieli stały dostęp do aktualnych treści projektu i jego przebiegu. Uczniowie zgodnie z zasadami uczestnictwa wykonywali prezentacje multimedialne, zawierające zadania, wykonywali polecenia i zdobywali punkty.

Projekt edukacyjny „Święty tygodnia” zakończył się realizacją zaplanowanych celów. Dzięki udziałowi w nim, uczniowie poznali sylwetki świętych i błogosławionych polskich i związanych z Polską. Dzięki temu poznali wzory do naśladowania, mogli konstruktywnie spędzić czas wolny, zdobyć dodatkową wiedzę idzielić sięnią z rówieśnikami.

Uczennice: Emilia Cegłowska z klasy 8a i Milena Sobiesiak z klasy 7b, które zebrały największą liczbę punktów, zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami w postaci książek.

Realizacje projektu nadzorowali: pani Maria Perzyńska-Kusiak i ksiądz Kamil Pszenniak.

Uczniowie należący do grupy projektowej stoją na tle tablicy prezentującej projekt. Towarzyszą im opiekunowie projektu. Dwie uczennice, które zwyciężyły w rywalizacji stoją w środku grupy i trzymają książki.