Pełni wiosny, ruchu i radości

Obchody Roku Rodziny znalazły swoje zwieńczenie w obchodach tegorocznego Dnia Dziecka. Tym samym za sprawą autorskiego programu w reżyserii Małgorzaty Zielińskiej 1 czerwca stał się także laurką dla Mamy i Taty. Grupa MIMO WSZYSTKO przedstawiła program artystyczny, na który złożyły się skecze, segment złotych myśli o relacjach rodzice-dzieci oraz układy taneczne, zaprojektowane przez dziewczęta z grupy recytatorsko-teatralnej. Po trzykrotnym występie w szkole, program został zaprezentowany następnego dnia dla uczestników klubu e-Senior w gościnnej Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Z. Herberta w Łęcznej.

1 czerwca na boisku szkolnym odbyły się również zawody sportowe dla klas 5-8. Wszystkie drużyny musiały sprostać zaciętej rywalizacji. Każda z drużyn biorąca udział w rozgrywkach otrzymała dyplomy.

(GJP, MZ, BJ)