Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Książka w zieleni – edycja II”

W dniu 29.05.2023r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Książka w zieleni – edycja II”. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa oraz rozwijanie zainteresowań fotograficznych uczniów. Jury w składzie: Barbara Banaś, Agnieszka Tatarczak, Anna Wójcik i Agnieszka Kot nagrodziło i wyróżniło następujące fotografie:

w kategorii klas 0-3:

I miejsce zdobył Filip Grudzień  IIa

II miejsce zdobyła Aleksandra Radomska Ie

III miejsce zdobyła Maria Sawuła IIf

Wyróżnienia zdobyły: Jelena Michalcuk 0d oraz Aleksandra Małek IIb.

w kategorii klas 4-7:

I miejsce zdobyła Iga Lipko Vd

II miejsce zdobyła Magdalena Lisowska IVf

III miejsce zdobył Bartosz Matyjaszczyk Vc

Wyróżnienie zdobył Łukasz Kowalik IVf.

Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie oraz serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy laureatów 13.06.2023 r., na godzinę 9.30 do biblioteki szkolnej przy ulicy Szkolnej 53. Wówczas odbędzie się uroczyste wręczenie nagród oraz wystawa prac. Nagrody i wyróżnienia w naszym konkursie ufundowała Rada Rodziców.

Nauczyciele świetlicy i biblioteki