Uroczystość wręczenia nagród w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Zabawa ze sztuką”-Żonkile

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zabawa ze sztuką” jest organizowany po raz ósmy. W tym roku tematem przewodnim konkursu były kwiaty wiosenne -żonkile. W konkursie kierowanym do dzieci z przedszkola i szkół podstawowych powiatu łęczyńskiego wzięło udział ponad 160 osób z różnych placówek: Przedszkola Publicznego nr 1, 2, 4 w Łęcznej, Przedszkola w Dratowie, Jaszczowie i Puchaczowie, a także Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej, Szkoły Podstawowej w Dratowie, Jaszczowie, Nadrybiu, Puchaczowie. Konkurs ten zorganizowany był pod patronatem Starosty Łęczyńskiego -pana Krzysztofa  Niewiadomskiego.

Wręczenie nagród wszystkim laureatom odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej, w bibliotece szkolnej. Uroczystość uświetnił swoją obecnością  Wicestarosta Powiatu Łęczyńskiego – pan Michał Pelczarski, a także panie dyrektorki Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej- p. Małgorzata Fryt, p. Danuta Szychta- Zagwodzka i p.  Hanna Lipińska – Stopa. Nagrody w konkursie ufundowali: Starostwo Powiatowe w Łęcznej, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej i Gmina Łęczna.

tekst: organizatorzy

Zdjęcie w formie kolażu przedstawia laureatów konkursu oraz wręczających nagrody i dyplomy: Wicestarostę Powiatu Łęczyńskiego – p. Michała Pelczarskiego i p. Dyrektor Małgorzatę Fryt.