Wizyta uczniów z Cycowa w naszej szkole

Naszą szkołę odwiedzili uczniowie ze szkoły podstawowej w Cycowie wraz z nauczycielkami. Realizują oni projekt pod hasłem „Z Cycowa przez Łęczną do Lublina”. W ramach projektu odbyła się lekcja biblioteczna na temat historii Łęcznej, zapoznanie uczniów z publikacjami dotyczącymi naszego miasta i regionu oraz zwiedzanie miejscowych zabytków. Zajęcia prowadziła Małgorzata Zielińska razem z sześcioma uczniami z klasy Vb i VId. Uczniowie naszej szkoły wykazali się imponującą wiedzą dotyczącą Łęcznej, którą w ciekawy sposób przekazali swoim rówieśnikom.

Małgorzata Zielińska

uczniowie ze szkoły podstawowej z Cycowa oraz uczniowie z naszej szkoły podczas zwiedzania zabytków Łęcznej
lekcja biblioteczna o historii Łęcznej z uczniami ze szkoły podstawowej z Cycowa