Trzeci wieczór poezji

W czwartkowy wieczór 25 kwietnia 2023 roku w CK- Osiedlowy Dom Kultury na ul. Górniczej 12 odbył się Wieczór Poezji Roksany Skibickiej – absolwentki naszej szkoły.

To już trzecie spotkanie z poezją z całego cyklu wieczorów poświęconych dorobkowi literackiemu członków formacji zrzeszającej młodych twórców literatury „Kocyk Literacki” działającej przy naszej szkole pod opieką pani Marii Perzyńskiej-Kusiak.

Wydarzenie odbyło się we współpracy „Kocyka Literackiego”, CK – Osiedlowego Domu Kultury, Filii nr.1 Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej i Łęczyńskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki PLAMA.

25 maja zapraszamy na Wieczór Poezji Katarzyny Anny Lendzion, kolejnego członka „Kocyka Literackiego”.

Bohaterka wieczoru- Roksana Skibicka siedzi przy stole, na który leżą lilie oraz tomiki jej poezji, pali się świeczka.
Plakat z zaproszeniem na wieczór poezji Roksany. elementem graficznym plakatu jest czerwona oszroniona róża.