Biegowy sukces uczniów klasy 3c

Od listopada do marca uczniowie klasy 3c: Miłosz Rzędzian, Błażej Rzędzian, Wojciech Matyjaszczyk oraz Karol Lichman wzięli udział w prestiżowym cyklu City Trail.

Grand Prix CITY TRAIL Junior to ogólnopolski cykl biegów dla dzieci i młodzieży o charakterze indywidualnym. Rywalizacja odbywa się na wyznaczonych trasach, w lasach i parkach. Dystanse to 200m, 400m, 600m i 1 km – w zależności od wieku zawodnika. W cyklu rozegranych zostało 5 biegów na przestrzeni 6 miesięcy. Na podstawie wyników biegów utworzona została klasyfikacja łączna, a na jej podstawie wyłonieni zostali zwycięzcy cyklu. W klasyfikacji generalnej całego cyklu wszyscy chłopcy znaleźli się w pierwszej czwórce:

1 miejsce – Miłosz Rzędzian

2 miejsce – Wojciech Matyjaszczyk

3 miejsce – Błażej Rzędzian

4 miejsce – Karol Lichman

Magdalena Radczak

Kolaż czterech zdjęć, na których są uśmiechnięci chłopcy z medalami.