Sukcesy naszych recytatorów

We wtorek 18 kwietnia 2023 roku w budynku Szkoły Podstawowej nr 52 im . Marii konopnickiej w Lublinie odbył się III Ogólnopolski, V Wojewódzki i XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poznajemy Twórczość Marii Konopnickiej oraz Aleksandra Fredry”. Troje uczniów naszej szkoły wzięło w nim udział i wszyscy zostali docenieni przez jury.

W kategorii  klasy 1-3 Karol Lichman z klasy 3c zajął I miejsce, do konkursu przygotowała go pani Magdalena Radczak.

W kategorii klasy 4-6 Bartosz Matyjaszczyk z klasy 5c został wyróżniony, do konkursu przygotowała go pani Maria Perzyńska.

W kategorii klasy 7-8 Emilia Cegłowska z klasy 8a zajęła II miejsce, również przygotowana była przez panią Marię Perzyńską-Kusiak.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za następne sukcesy.

Dyplomy uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Króla Bolesława Chrobrego nagrodzonych i wyróżnionych w III Ogólnopolskim, V Wojewódzkim i XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poznajemy Twórczość Marii Konopnickiej oraz Aleksandra Fredry”
Laureaci Konkursu: Trzy grupy laureatów III Ogólnopolskiego, V Wojewódzkiego i XII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorski ego „Poznajemy Twórczość Marii Konopnickiej oraz Aleksandra Fredry”. W kolejności kategoria klasy 1-3, kategoria klasy 4-6, kategoria klasy 7-8.