Wyniki Konkursu Matematycznego

Po raz trzeci z okazji Dnia Patrona w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny „Kościuszko” dla klas 1-3. W konkursie wzięło udział 54 uczniów z klas 1-3. Uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi i łamigłówkami logicznymi. Laureatami tego konkursu zostali:

W klasach pierwszych:

1 miejsce zajął Adam Dąbski 1b

2 miejsce zajął Michał Wójtowicz 1e

3 miejsce zajęli Tymon Chochowski 1b i Sergiusz Karkowski 1b

W klasach drugich:

1 miejsce zajęła Nina Bicka 2b

2 miejsce zajął Szymon Susz 2c

3 miejsce zajął Michał Kustra 2b

W klasach trzecich:

1 miejsce zajął Miłosz Rzędzian 3c

2 miejsce zajęła Lidia Kowalska 3f

3 miejsce zajął Aleksander Demczuk 3e

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, którzy od najmłodszych lat interesują się matematyką. Życzymy wielu sukcesów na tym polu i informujemy, że nagrody i dyplomy zostaną wręczone 21 kwietnia 2023r.

Organizatorzy