Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Drugiego kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który inauguruje miesiąc wiedzy na ten temat. Naszą szkołę ozdobiły dekoracje związane z tematem, zaś 3 kwietnia przy współpracy nauczycieli współorganizujących, pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz szkolnego klubu wolontariatu przeprowadzono warsztaty sensoryczne, układanie puzzli wielkoformatowych oraz wspólne kolorowanie grafiki XXL. Tego dnia rozstrzygnięto także konkurs na zabawkę sensoryczną „Poznajemy świat zmysłami”. Laureatami zostali:

W budynku przy ul. Szkolnej 53

1 miejsce: Antoni Jakubowski

2 miejsce: Jędrzej Maliborski

3 miejsce: Ola Bednaruk

Wyróżnieni: Alicja Bednaruk, Julia Koźmian, Natalia Lisek, Filip Chlebień, Karol Starzyński, Marcela Błaszczak, Lidia Kowalczyk, Daria Susz, Jan Wasilewski, Amelia Szarota, Karol Lichman.

W budynku przy ul. Piłsudskiego 12

1 miejsce: Jan White

2 miejsce: Filip Jung

3 miejsce: Krzysztof Dunia

Wyróżnieni: Zuzanna Zawada, Zuzanna Pągowska, Maja Bielawska, Otylia Susz.