Happening „Wiosenna Strefa Zdrowia”

W dniu 21.03.2023r. uczniowie z budynku Szkoły przy ulicy Piłsudskiego mieli okazję uczestniczyć w happeningu promującym zdrowy styl życia -„ Wiosenna Strefa Zdrowia”. To już kolejny raz, kiedy nasi uczniowie uczestniczyli w tym wydarzeniu, jak zawsze pełnym atrakcji. Potwierdza to fakt licznego uczestnictwa uczniów w różnych konkurencjach.

Uczniowie mogli brać udział w zadaniach w kilku strefach-były to: strefa sportu, relaksu, wiedzy, zdrowia psychicznego i dobrego słowa. Wszystkie strefy cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, szczególnie konkurencje sportowe, strefa relaksu, dzielenie się dobrymi myślami oraz „Zapytaj psychologa”. W trakcie happeningu uczniowie układali również hasła o zdrowiu i malowali obrazy wiosenne.

Wszyscy uczniowie biorący udział w wydarzeniu otrzymywali nagrody.

Razem miło spędziliśmy czas w pierwszym dniu wiosny.

Bardzo serdecznie dziękujemy Urzędowi Miasta za zasponsorowanie nagród dla uczniów.

Happening przygotowali nauczyciele: Jacek Cur, Joanna Kłodzińska, Karolina Marchlewska, Agnieszka Mazurkiewicz, Maria Perzyńska, Justyna Szwaczko, Anna Świtacz.

Joanna Kłodzińska

Uczniowie rzucają do celu ringo, odpoczywają w strefie relaksu oraz zadają pytania o zdrowiu dla pani psycholog
Uczniowie, rysują obrazy związane z wiosną i wykonują zadania sprawnościowe podczas konkursu rzutu piłką oraz zapisują na tablicy hasła o zdrowiu

2.