Ach, co to był za bal…

                Dnia 18.02.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej odbył się Bal ósmoklasistów. Na uroczystości obecni byli zaproszeni goście, nauczyciele oraz liczne grono rodziców. Przyjęcie rozpoczęło się przemówieniem wygłoszonym przez Dyrektor szkoły Panią Małgorzatę Fryt, która z zadowoleniem stwierdziła, że Bal ósmoklasisty na trwałe wpisał się w tradycję naszej szkoły i  życzyła  młodzieży udanej zabawy. Następnie głos zabrali: Burmistrz Miasta Łęczna pan Leszek Włodarski oraz przedstawiciele Prezydium Rady Rodziców, Pani Martyna Królikowska i Pan Andrzej Fedurek. Później, uczennica klasy 8 A, Emilia Cegłowska w imieniu wszystkich ósmoklasistów, złożyła podziękowania dla dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli i rodziców za trud włożony w wychowanie młodego pokolenia oraz okazaną uczniom życzliwość, troskę i opiekę. Najbardziej widowiskową i ekscytującą częścią balu był polonez, przygotowany pod kierownictwem pani Alicji Majewskiej. Nie był to jedyny występ zaprezentowany przez  uczniów,  ponieważ zatańczyli oni jeszcze  taniec Jerusalem, który miał na celu wprowadzenie młodzieży w atmosferę udanej zabawy.

Po oficjalnej części balu odbyła się dyskoteka, która przebiegła w pogodnej i niezapomnianej  atmosferze. Poniżej publikujemy zdjęcia z Balu ósmoklasisty 2023

Maja Czajkowska

Uczniowie klas ósmych tańczący poloneza
Uczniowie klas ósmych tańczący poloneza
Uczniowie klas ósmych tańczący poloneza
Uczniowie klas ósmych tańczący poloneza
Uczniowie tańczący podczas dyskoteki
Uczniowie tańczący podczas dyskoteki
Zdjęcia uczniów i nauczycieli z fotobudki