II część projektu edukacyjnego „Obudź w sobie Anioła”

W ramach projektu edukacyjnego ,,Obudź w sobie Anioła”, dnia 27.02.2023r. klasa 4 d uczestniczyła w warsztatach, podczas, których powstały pomoce dydaktycznie i sensoryczne. Wykonane prace zostaną wykorzystane do nauki liczenia, poznawania liter i kolorów, zastosowane w terapii ręki, koordynacji wzrokowo – ruchowej oraz integracji sensorycznej. Materiały będą przekazane do Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Armii Krajowej w Ostrówku, z którą w czasie trwania projektu została nawiązana współpraca.

Od najbliższego czwartku efekt pracy zdolnych uczniów z klasy 4 d. będzie można zobaczyć w bibliotece naszej szkoły przy ul. Szkolnej 53.  Serdecznie zapraszamy!

Paulina Bąk, Elżbieta Jakubowska, Barbara Szurek

Na zdjęciu znajdują się uczniowie z klasy 4d wykonujący pomoce dydaktyczno -
sensoryczne. Uczniowie wykonują pomoce przy stole.
Na zdjęciu znajdują się uczniowie z klasy 4d wykonujący pomoce dydaktyczno -
sensoryczne. Uczniowie wykonują pomoce przy stole.