Walentynki na ul. Piłsudskiego

Samorząd Uczniowski klas 5-8 z okazji Walentynek przygotował sporo atrakcji dla uczniów z budynku przy ul. Piłsudskiego 12. Każdy chętny mógł skorzystać z przygotowanych kolorowych serduszek, by wypisać  życzenia dla swojej Walentynki.

 14 lutego od samego rana uczniowie roznosili kolorowe walentynki po klasach. Na długich przerwach odbył się Korytarzowy Konkurs Walentynkowy na SUPER DUET. Akcja “Kubusiowe Słodkości” przybliżyła mądrości Kubusia Puchatka, uzupełnione pysznym co nieco.Na “Tablicy Miłych Słów” pojawiły się życzenia dla całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy serdecznie Pani Agnieszce Mazurkiewcz i uczniom klasy 8f za pomoc w przygotowaniu i poprowadzeniu tego dnia.

Samorząd Uczniowski kl. 5-8

Uśmiechnięci uczniowie z kolorowymi balonami  w rękach
Grupa chłopców z automatem do losowania