Zajęcia w świetlicy w ramach Laboratoriów Przyszłości

W I semestrze roku szkolnego 2022/23, w świetlicy szkolnej, prowadzone były zajęcia podczas których wychowankowie wykorzystywali materiały zakupione w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”. Były to materiały plastyczne oraz naczynia i sprzęt kuchenny do zagospodarowania kącika kulinarnego.

W klasach pierwszych dzieci tworzyły stroiki świąteczne z wykorzystaniem materiałów zakupionych na ten cel (8.12.22r.) oraz  przygotowywały owocowe szaszłyki i sałatki (5.01.23r.).

W klasach drugich i trzecich przeprawadzone zostały warsztaty, podczas których w świątecznej atmosferze dzieci wykonywanywały i zdobiły pierniki (20.12.22r.), (7.12.22r).

W kasach trzecich wychowankowie przygotowali zdrowe sałatki z ulubionych owoców i warzyw oraz owocowe szaszłyki (12.01.23r.).

Barwny kolaż zdjęć przedstwia siedzących przy stolikach wychowanków klas 1 i 2. Dzieci zdobią pierniki , pozują ze stroikami świątecznymi oraz szaszłykami owocowymi.
Barwny kolaż zdjęć przedstwia dzieci z klas 3 podczas wykonywania sałatek, szaszłyków owocowych oraz zdobienia pierników.