Bal Karnawałowy w oddziałach przedszkolnych

„KARNAWAŁ”-

Marcin Brykczyński 

Od Trzech Króli po ostatki,

wszędzie bale i prywatki.

Piękne stroje, dziwne maski,

śpiew, tańce i oklaski.

Od dziadunia aż po malca,

każdy chce zatańczyć walca,

wszyscy bawią się wspaniale,

jak co roku w karnawale.

Karnawał to czas pełen radości i zabaw, a jego najbardziej oczekiwanym dniem jest Bal Karnawałowy. W tym dniu wszystkie dzieci bawiły się wspólnie w sali balowej, pełnej kolorowych ozdób i balonów. Był także słodki poczęstunek. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, rycerzy czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów.

Zdjęcie przedstawia wszystkie grupy przedszkolne na 1 fotografii. Część dzieci stoi, część siedzi. W tle widać dekorację – postaci z bajek.
Zdjęcie przedstawia tańczące, wesołe dzieci w kolorowych strojach bawiące się przy muzyce