Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski ,, Z kulturą na co dzień”.
Wiemy, jak ważna jest kultura i dobre zachowanie. Samorząd szkolny uczniów klas I – IV we współpracy z biblioteką szkolną zorganizował konkurs recytatorski promujący te wartości. W kategorii klas I – II nagrody otrzymali:
I msc. – Filip Kawalerski
II msc. – Jan Prostka
III msc. – Michał Janowski
Wyróżnienie: Michał Kustra
W kategorii klas III – IV:
I msc. – Zuzanna Golonka
II msc. – Karolina Czerniak
III msc. – Błażej Rzędzian
Wyróżnienia: Marcel Karkowski, Izabela Radczak
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.


Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców SP Nr 2 w Łęcznej.


Organizatorzy

Na zdjęciach są uczniowie, którzy zostali wyróżnieni w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Z kulturą na co dzień". Wszyscy trzymają w rękach dyplomy oraz nagrody książkowe. Za nimi jest dekoracja, a na niej duży kolorowy napis KONKURS RECYTATORSKI oraz dwa duże biało- różowe papierowe kwiaty. Wszyscy są uśmiechnięci i zadowoleni.