Kolejne sukcesy recytatorów z naszej szkoły

W trakcie  koncertu laureatów 26 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 6 grudnia 2022 roku w Centrum Kultury w Lublinie nagrodzona została  Emilia Cegłowska z klasy 8a, a Milena Sobiesiak z klasy 7b otrzymała wyróżnienie. Opiekunem artystycznym dziewczyn jest Maria Perzyńska-Kusiak

Wydarzenie to było podsumowaniem całego wieloetapowego obejmującego swoim zasięgiem całe województwo konkursu, w którym wzięło udział blisko ośmiuset recytatorów.

Dodać należy, że po eliminacjach gminnych do etapu powiatowego konkursu zakwalifikowali się także z naszej szkoły dwaj członkowie Koła Recytatorsko- Teatralnego: “Mimo wszystko…” Filip Jung z klasy 5f i Maksymilian Józefara z klasy 5c.

na zdjęciu laureatki konkursu, uczennice Emilia Cegłowska i Milena Sobiesiak; uczennice są uśmiechnięte; stoją przy banerze Jesiennego Konkursu Recytatorskiego;