Konkurs „Lubię puzzle” rozstrzygnięty!

W konkursie zorganizowanym przez pedagoga szkolnego panią Joannę Kłodzińską wzięło udział 30 uczniów. Zadaniem uczestników było jak najszybsze ułożenie puzzli.
Mamy przyjemność ogłosić, że:

  • pierwsze miejsce zajął Jakub Staropiętka (5d)
  • drugie miejsce ex aequo zajęły Julia Semeniuk (5d) i Maja Domin (7a)
  • trzecie miejsce zajęła Jagoda Tatarczak (5d)

Gratulujemy bardzo serdecznie zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że zainspirujemy tym wydarzeniem każdego do układania puzzli, ponieważ jest to bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Aktywność ta rozwija spostrzegawczość, koncentrację oraz pamięć wzrokową. Wpływa również pozytywnie na rozwój logicznego myślenia, a w sytuacjach poddenerwowania może wpływać na niektórych relaksująco. Trzeba też wspomnieć, że puzzle warto przecież układać wspólnie z bliskimi i spędzać dzięki temu miło czas budując relację.

Tekst: Karolina Marchlewska

puzzle
rozdanie nagród w konkursie puzzle
uczeń układający puzzle