Jestem kulturalny – reguły savoir-vivre. Projekt edukacyjny.

Uczniowie klasy 6b w dniu 12 października 2022 roku wybrali się do Pizzerii 30- stki gdzie własnoręcznie wykonali swoje własne, oryginalne pizze. Głównym celem wyjścia było kształtowanie i utrwalenie poprawnych nawyków higienicznych wśród uczniów związanych z kulturą spożywania posiłków w ramach projektu edukacyjnego „Jestem kulturalny – reguły savoir – vivre” realizowanego na godzinie wychowawczej przez panią Agnieszkę Kuriatę i panią Barbarę Podobę.

Grupa uczniów siedzi przy białym stole w restauracji.
Uczniowie w parach wykonują swoją własną pizzę. Na ciasto nakładają różnorodne składniki mięsne i warzywne.
Uczniowie w parach wykonują swoją własną pizzę. Na ciasto nakładają różnorodne składniki mięsne i warzywne.
Uczniowie w parach wykonują swoją własną pizzę. Na ciasto nakładają różnorodne składniki mięsne i warzywne.