Wycieczka do Warszawy

W dniu 05 października 2022 roku,  uczniowie klas 4b, 4c i 4f wraz z nauczycielami uczestniczyli  w wycieczce do stolicy.

Warszawa przywitała nas piękną i kolorową jesienną aurą. 

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od lekcji  z dziedziny biologii, fizyki, mechaniki, robotyki i techniki w Centrum Nauki Kopernik. Każdy z nas mógł przeprowadzać eksperymenty, doświadczyć jak działa na nas iluzja, jak pracują ludzkie stawy i kości, dlaczego pewne zjawiska mają miejsce w przyrodzie. Dzięki tej wizycie wzbogaciliśmy naszą  wiedzę i umiejętności i mogliśmy je zastosować w praktyce.

Następnie mieliśmy niezwykłą  przyjemność obejrzeć musical „Piotruś Pan” w Teatrze Buffo.

Ostatnim programem naszej wycieczki był spacer po Starym Mieście z panią przewodnik, która dzieliła się z nami ciekawostkami o Warszawie.

Niestety, wszystko co fajne, szybko się kończy. W późnych godzinach wieczornych zmęczeni, ale bardzo zadowoleni  dotarliśmy do Łęcznej.