Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września w naszej świetlicy obchodziliśmy International Dot Day czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W grupach odbyły się prezentacje krótkometrażowego filmu animowanego- dzieci poznały historię dziewczynki, która dzięki kropce, uwierzyła we własne możliwości. Mogły przekonać się również, jak dużo wielkich rzeczy zaczyna się od małej kropki.. Na zakończenie naszego świętowania, nastąpiła najbardziej kreatywna część zajęć – twórcze prace plastyczne inspirowane wyobraźnią naszych wychowanków.

Nauczyciele świetlicy

Gazetka na korytarzu szkolnym.
Prace dzieci inspirowane kropką.
Uczniowie podczas zajęć -kropkowe inspiracje.
Uczniowie podczas zajęć -kropkowe inspiracje.
Uczniowie pozują z pracami -kropkowe inspiracje.
Prace dzieci inspirowane kropką.
Uczniowie podczas zajęć -kropkowe inspiracje.
Grupa uczniów przy gazetce na korytarzu.