Wyniki XII Powiatowego Konkursu Historycznego

W środę 8 czerwca 2022 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej odbyła się uroczystość wręczenia nagród i pamiątkowych dyplomów laureatom XII Powiatowego Konkursu Historycznego ,, Kazimierz Jagiellończyk i jego czasy”. Z przyjemnością informujemy, że praca historyczno- plastyczna wykonana przez Natalię Bednarską, uczennicę klasy 8 d została nagrodzona, uczennica zajęła II miejsce. Laureatce gratulujemy talentu i oryginalnego zaprezentowania sylwetki króla Kazimierza Jagiellończyka monarchy, który 7 stycznia 1467 r. w Kozienicach zezwolił na lokację miasta Łęczna.

Na zdjęciu dyplom w kolorze kremowym z zapisem Natalii Bednarskiej za zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie Historycznym
Na zdjęciu dziewczyna z długimi, kręconymi włosami, za nią żółty plakat z głową króla