American Movie Week

Od 6 do 10 czerwca we współpracy z Centrum Kultury w Łęcznej odbył się American Movie Week.

W ramach Tygodnia Filmu Amerykańskiego 14 klas, od szóstych do ósmych, w tym najstarsza w naszej szkole klasa uczniów z Ukrainy, wzięło udział w dwuczęściowych warsztatach językowych. Pierwszą częścią warsztatów było obejrzenie amerykańskiego filmu w oryginalnej wersji językowej w Piwnicy Artystycznej w Centrum Kultury w Łęcznej. Druga część warsztatów była pisemna i polegała na rozwiązaniu karty pracy związanej z filmem.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni, że mogli poćwiczyć swoje umiejętności językowe i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Dziękujemy Dyrekcji Centrum Kultury w Łęcznej w osobie Pani Aleksandry Murat-Bochen oraz Pani Karolinie Grelik, dzięki którym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 mogli uczestniczyć w tym oryginalnym święcie młodzieżowego filmu amerykańskiego.

Organizatorki

Małgorzata Brodzisz

Małgorzata Fryt

Iwona Sochacka