Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Książka w zieleni”

W dniu 6.06.2022r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Książka w zieleni”. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa oraz rozwijanie zainteresowań fotograficznych uczniów. Jury w składzie: Barbara Banaś, Ewa Czerniak, Agnieszka Tatarczak i Anna Zdebska, wyróżniło i nagrodziło następujące fotografie:

w kategorii klas 0 :

I miejsce zdobyła Aleksandra Radomska 0″b”

II miejsce zdobyła Maja Łucjan 0″e”

w kategorii klas 1-3:

I miejsce ex aequo zdobyli Aleksandra Lendzion II”a” oraz Wojciech Matyjaszczyk II”c”

II miejsce ex aequo zdobyli Filip Grudzień I”a” oraz Joanna Brodzisz III”a”

III miejsce zdobył Filip Chlebień I”a”

wyróżnienia zdobyli:

Hanna Świtacz I”a”

Aleksander Demczuk II”e”

Łukasz Kowalik III”f”

w kategorii klas 4-5:

I miejsce: Bartosz Matyjaszczyk IV”c”

II miejsce: Filip Jung IV”f”

III miejsce: Dawid Antoniewski V”d”

w kategorii klas 6-8:

I miejsce: Natalia Świerk VII”b”

II miejsce: Fabian Grudzień VI”a”

Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie oraz serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy laureatów 15.06.2022r., na godzinę 9.30 do biblioteki szkolnej przy ulicy Szkolnej 53. Wówczas odbędzie się uroczyste wręczenie nagród oraz wystawa prac. Nagrody i wyróżnienia w naszym konkursie ufundowała Rada Rodziców.

Nauczyciele świetlicy i biblioteki

Prace uczestników konkursu fotograficznego.
Zdjęcie grupowe przedstawia panią dyrektor Teresę Baruk, organizatorów i uczestników konkursu.
Uczestnicy konkursu na wernisażu prac.