Nadia Majewska laureatką konkursu przedmiotowego z języka angielskiego

7 czerwca na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbyła się uroczysta gala podsumowania konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022, którą zorganizowało Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Uczennica naszej szkoły, Nadia Majewska z klasy VIII E, razem z panią Małgorzatą Fryt, nauczycielką przygotowującą do konkursu oraz panią wicedyrektor Hanną Lipińską-Stopą, odebrała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Nadia uzyskała tytuł laureatki i została zaliczona w poczet najlepszych uczniów Lubelszczyzny.

Zostać laureatem konkursu przedmiotowego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty jest niezwykle trudno – w przygotowania należy włożyć wiele pracy. Bardzo gratulujemy Nadii i cieszymy się jej sukcesem. Laureatka tak trudnego i prestiżowego konkursu to wzór do naśladowania dla uczniów młodszych klas.

Serdeczne gratulacje!