ODDZIAŁ PRZYGOTOWAWCZY W NASZEJ SZKOLE

Od 4 kwietnia 2022r. działa w naszej szkole oddział przygotowawczy dla uczniów z Ukrainy, w którym uczą się dzieci klas I – III. Nauczyciele prowadzący oddział kładą szczególny nacisk na naukę języka polskiego, stosując aktywizujące metody nauczania. Nauczyciele starają się dać dzieciom wsparcie emocjonalne, objąć troską każdego, ponieważ uczniowie są po różnego rodzaju przeżyciach. Dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne jest, aby dzieci z Ukrainy czuły się w naszej szkole jak w swoim domu, czego bardzo im życzymy.

Katarzyna Pełczyńska

Barbara Banaś

Kolaż zdjęć przedstawia uczniów siedzących w  ławkach w swojej klasie.
Kolaż zdjęć przedstawia uczniów pozujących na tle gazetki oraz podczas warsztatów pizzy.
Kolaż zdjęć przedstawia uczniów podczas zabawy na placu zabaw.
Kolaż zdjęć przedstawia dzieci na tle prac plastycznych.