WYNIKI FOX’a !!!

26 kwietnia 37 uczniów naszej szkoły z klas 4-8 przystąpiło do XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX, który odbywa się rokrocznie pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Tegoroczna edycja konkursu przyniosła naszym uczniom aż 6 miejsc na podium.

Tytuł LAUREATA (I miejsce w swojej kategorii) zdobyli:

Nadia Majewska z kl. 8e (wynik 97,24%) oraz

Kacper Żurek z kl. 8d (wynik 94,66%).

Wynik BARDZO DOBRY (II miejsce w swojej kategorii) zdobyli:

Paulina Mederska z kl. 7d (wynik 87,93%) oraz

Daniel Bil z kl. 5a (wynik 77,50%).

Wynik DOBRY zdobyły”

Lena Stolat z kl. 4f (wynik 74,67%) oraz

Magdalena Jakubiec z kl. 4c (wynik 71,67%).

Gorąco gratulujemy wszystkim zwycięzcom i pozostałym uczestnikom konkursu, którego poziom jak zwykle był bardzo wysoki. Jesteśmy dumni, że mamy tak świetnie językowo przygotowaną młodzież wśród uczniów naszej szkoły.

Koordynator szkolny konkursu: p. Małgorzata Brońska-Krzyżanowska